Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 051 105

Rychlá
montáž

Využijte akce a můžete si zapůjčit elektro-auto na víkend!

  • Home
  • FAQ
  • Využijte akce a můžete si zapůjčit elektro-auto na víkend!

 

Nekupujte “zajíce v pytli”

Každý z nás uvažuje o pořízení solární elektrárny z jiného důvodu. Faktem je, že nejvíce elektřiny se vyrobí v slunečných dnech, kdy je třeba tuto energii využít. Někdo uvažuje o vyhřívání bazénu,  využití pro klimatizaci, pultový mrazák, běžné spotřebiče v domácnosti či uvažuje právě o pořízení a dobíjení elektro-skůtru či elektro-auta. Mnoho z našich klientů však nemá praktickou zkušenost s tímto druhem vozidla. Proto jsme pro naše klienty připravili jedinečnou akci, kdy jako poděkování za využití našich služeb, dáváme možnost zapůjčení libovolného elektrického vozu na celý víkend.

 

Jaké jsou podmínky akce?

Podmínkou akce je podpis smlouvy o dodávce solární elektrárny naší společností do 13.7.2024. Pokud se tak rozhodnete, získáte nárok na poukaz v jednotné nominální hodnotě, k zapůjčení elektro-vozu dle vašeho výběru z regionálně nejbližší pobočky našeho smluvního partnera.

Co je tedy nutné udělat?

  1. Vyplňte rychlou poptávku
  2. Sjednejte si schůzku s naším specialistou
  3. Vyberte si z předložených nabídek
  4. Podepište smlouvu o realizaci FVE
  5. Vyzvedněte si svůj voucher na zapůjčení elektro-auta
  6. Uplatněte ho dle svých časových preferencí

Včas se rozhodnout, je také jedno z kritérií.

Pokud víte, že solární elektrárnu chcete, líbí se Vám náš přístup, vyhovuje vybraná varianta a cenová nabídka, potom je třeba myslet i na termín instalace, který by Vám vyhovoval. Postavte se do fronty včas, vyberte si termín instalace dřív než ostatní, šetřete energii ještě letos a navíc si vyzkoušíte elektro-vůz dle vlastního výběru.

rychlá poptávka