Rychlá a spolehlivá montáž
Konzultace 702 110 800
Nabídka do 2 dnů od schůzky
Rychlá a spolehlivá montáž
Konzultace
702 110 800
Nabídka do 2 dnů od schůzky

O nás

SolaRY ES s.r.o.

Věnujeme se nejen instalaci fotovoltaických elektráren, ale také nabízí komplexní služby, včetně poradenství, projektování, financování, montáže a servisu. Našim cílem je klientům navrhnout řešení, které využije potenciál solární energie na maximum a tím nejen snížit náklady na elektřinu, ale také přispět k energetické soběstačnosti. Naši komplexní službu využilo již více než 200 klientů a úspěšně jsme nainstalovali více než 250 fotovoltaických elektráren. Naše firma se zrodila v srdci jižní Moravy a od té doby si rychle získala pověst spolehlivého a inovativního partnera v oblasti obnovitelné energie po celé České republice.

Tomáš Rylka

Jednatel společnosti

podpis web1 300x104
216615018_l 1 scaled
Přijedeme za Vámi na nezávaznou a bezplatnou konzultaci, abychom pro Vás navrhli ideální řešení a nabídku, která zohledňuje:

Spotřeba energie vaší nemovitosti určuje návrh řešení pro instalaci fotovoltaického systému na míru. Odborně změříme, analyzujeme a navrhneme efektivní solární řešení přesně podle vašich potřeb. Zjistěte, kolik energie můžete ušetřit a přispějte k udržitelnější budoucnosti.

Volba správné technologie solárních panelů je klíčem k úspěchu vašeho solárního systému. Zohledněte faktory jako účinnost, odolnost, a možnosti montáže. Naše odborné poradenství vám pomůže vybrat optimální technologii pro vaše potřeby a zajistit dlouhodobý výkon a úspory.

Zainvestujte do budoucnosti s fotovoltaikou! S naší pomocí získáte jasný obraz finančních nákladů na pořízení solárního systému a možnosti dotací. Naše odborné poradenství vám pomůže optimalizovat investici, vyhledat dostupné dotace a získat atraktivní finanční podporu.

Zajistěte si optimální efektivitu a estetiku při montáži fotovoltaického systému! S naším týmem profesionálů garantujeme nejvýhodnější instalaci pro vaši nemovitost. Důkladně zvažujeme umístění a rozložení panelů, abychom dosáhli maximálního výkonu s ohledem na vizuální atraktivitu vaší budovy.

Zajímá vás dlouhodobá udržitelnost a spolehlivý servis pro vaši fotovoltaiku? Nabízíme výhodné balíčky, které zajišťují trvalou efektivitu a péči o váš solární systém. Investujte s jistotou do udržitelné energie s našimi komplexními servisními řešením.

Náš tým expertů vám poskytne doporučení ohledně velikosti FVE, vhodné technologie, rozložení panelů a připraví projekt podle vašich potřeb.