Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 110 800

Rychlá
montáž

Ostrovní systémy

Ostrovní fotovoltaický systém přivede energie všude tam, kde svítí slunce

Zapomeňte na starosti s přívodem elektřiny z distribuční sítě. Ostrovní fotovoltaický systém vám přináší nezávislou a bezproblémovou zásobu energie kamkoliv ji potřebujete. Nezávislý ostrovní fotovoltaický systém je revoluční řešení pro ty, kteří potřebují energetickou soběstačnost a možnost mít elektřinu v odlehlých či odříznutých místech. I pro ty, kteří chtějí být mimo distribuční sítě a touží po energetické nezávislosti.

Frame 7

Nezávislost

Ostrovní fotovoltaický systém je ideálním řešením pro místa, kde neexistuje dostatečně rozvinutá distribuční síť nebo tam, kde je přívod elektřiny velmi nákladný. Díky solárním panelům a bateriím můžete produkovat a uchovávat energii na místě. 

Nemusíte se spoléhat na dodavatele elektřiny a nemusíte platit za přivedení elektrických kabelů. Přiveďte si elektřinu tam, kam nevedou dráty, a začněte využívat neomezený potenciál sluneční energie.

Šetrnost k životnímu prostředí

Ostrovní fotovoltaický systém využívá čistou a obnovitelnou energii ze slunce. To znamená, že nejen snižujete své náklady na elektřinu, ale také neznečišťujete životní prostředí.
Snadná instalace a údržba
Solární panely jsou odolné a mají dlouhou životnost, což znamená, že budete mít dlouhodobou a spolehlivou zásobu elektřiny.