Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 110 800

Rychlá
montáž

Monitoring

Výhody aplikace

DÁLKOVÝ MONITORING 24/7

Monitorování energií v domě a výkonu fotovoltaické elektrárny (FVE) prostřednictvím mobilní aplikace může být velmi užitečné a výhodné z několika důvodů:
sr 2 3
Sledování spotřeby energie

Mobilní aplikace vám umožní sledovat, jak moc energie spotřebováváte v různých částech nemovitosti a v různých časech. To vám pomůže identifikovat energeticky náročné spotřebiče a zlepšit účinnost spotřeby energie.

telephone call color
Oznámení o problémech

Mobilní aplikace vám může posílat upozornění, pokud se objeví problémy s vaší FVE nebo s energetickým systémem v domě. To vám umožní rychle reagovat a minimalizovat případné výpadky energie.

price 1 1
Plánování a optimalizace

Sledování dat v reálném čase vám umožní plánovat a optimalizovat spotřebu energie v domě. Například můžete přesměrovat energii z FVE na spotřebiče, když je slunečno, nebo programovat chod spotřebičů, aby pracovaly v době nejnižších cen elektřiny.

42954184_l_normal_none 1 scaled

Dodržené termíny

96%

Průměrná úspora energií

55%

Ekologický dopad na životní prostředí

Tím, že máte kontrolu nad svou spotřebou energie a výrobou z obnovitelných zdrojů, ovlivňujete pozitivně zbytečné plýtvání energiemi.

Výběr konkrétní mobilní aplikace závisí na vašich potřebách a konkrétním systému, který máte nainstalován. Je důležité vybrat takovou aplikaci, která je kompatibilní s vaším systémem a nabízí potřebné funkce pro monitorování a řízení energie v domě.

My nabízíme vlastní českou aplikaci, která je plně napojitelná na další systémy v rámci oblasti chytré domácnosti a úspory energie (tepelná čerpadla).

Stáhnout aplikaci