Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 110 800

Rychlá
montáž

Rozšiřujeme kapacity pro servis a revize u všech značek FVE na českém trhu!

  • Home
  • poradna
  • Rozšiřujeme kapacity pro servis a revize u všech značek FVE na českém trhu!

Necháme nikoho ve štychu. Rok od roku se snažíme přinášet kvalitní servis pro vaše fotovoltaické systémy a ani letos nejsme výjimkou. Servisujeme fotovoltaiky všech značek, ať už jsou umístění na rodinný dům, firmu nebo v solárním parku.

Spolehlivý servis pro vaši FVE

Při výběru firmy pro servis své FVE je klíčové zvolit partnera s bohatými zkušenostmi se všemi značkami solárních panelů na českém trhu. 

Firma se zkušenými techniky může poskytnout odbornou péči o jakýkoli typ solárních panelů na trhu. Bez ohledu na to, zda vaše zařízení pochází od Victronu, Solaxu nebo jiného výrobce, zkušený tým bude schopen efektivně diagnostikovat a opravit problémy.

Hlavní je zkušenost

Díky mnoha montážím a revizím máme bohaté zkušenosti s technologiemi střední i vyšší třídy. Ceníme si spolupráce s prémiovými značkami, jako je Victron, která zajišťuje výkonné a spolehlivé systémy pro klienty, kteří hledají nadstandard. Ale i vlajkovou lodí zlaté střední cesty s technologiemi SOLAX.

Zkušená firma bude mít širší pohled na technologický vývoj solárních panelů. To znamená, že vám může poskytnout nejlepší rady ohledně aktualizací, inovací a optimalizací pro vaši konkrétní konfiguraci.

Náš tým se rozrostl o další šikovné kolegy, kteří jsou vyškoleni a pracují s našimi dalšími zkušenými profíky. Naše kapacity vlastního vozového parku pokrývají rychlé výjezdy servisní kontroly po celé ČR.

Technici se zkušenostmi se všemi značkami jsou schopni rychleji identifikovat a řešit problémy. To znamená menší dobu výpadku a rychlejší obnovení produkce energie.

Naše servisní balíčky zahrnují širokou škálu služeb, včetně dat o výrobě energie, reportingu, komplexní kontroly solárních panelů, termovize a kontroly komponentů.

Jak vybrat vhodný servisní balíček

Vyberte si z konkrétních servisních balíčků nebo zavolejte a my vám rádi poradíme, který bude pro vaše potřeby nejvhodnější.

Modernizujeme solární systémy pro větší výkon a efektivitu.

Nabízíme i výhodné balíčky servisu

Uvedené ceny platí pro fotovoltaické elektrárny domů s max výkonem do 10 kWp. V případě vyšších kapacit provedeme individuální cenovou kalkulaci.