Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 051 105

Rychlá
montáž

Tři otázky, na které se vyplatí zeptat při výběru fotovoltaiky.

  • Home
  • FAQ
  • Tři otázky, na které se vyplatí zeptat při výběru fotovoltaiky.

S dodavatelem fotovoltaiky, který má vlastní montážní tým, získáte záruku zkušeného přístupu, širokých technologických dovedností a maximálního komfortu rychlé komunikace při realizaci vašeho solárního projektu v potřebném termínu.

1, Má firma vlastní montážní tým?

Ptejte se, zda společnost disponuje vlastním týmem kvalifikovaných montážníků. Díky tomu máte kontrolu nad každým krokem montáže a jistotu nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti, která vám byla slíbena při uzavření smlouvy o dílo.

2, Má firma zkušenost se všemi značkami FVE technologií?

Firmy, které mají vlastní montážní tým, sdílejí i zkušenosti a informace. Skrze interní školení rozšiřují dovednosti každého montážníka. Pracovníci pak mají rozsáhlé dovednosti s různými značkami fotovoltaických technologií. Bez ohledu na to, který typ technologie preferujete, jsou připraveni poskytnout vám profesionální služby.

3, Má firma dostatečné kapacity na standardní termíny montáže maximálně 2 měsíce od podpisu smlouvy?

Bezproblémová a rychlá komunikace je pro celkový dojem ze spolupráce klíčová. Firma, která nabízí návrh řešení, montáž i servis pod jednou střechou, je vám schopna zajistit flexibilitu u domluvy termínů montáže a mnohdy i jednu kontaktní osobu, která se postará o veškeré vaše potřeby a dotazy.

Všechny výše uvedená kritéria splňujeme i my a rádi pro vás navrhneme fotovoltaickou elektrárnu na míru potřebám vaší nemovitosti.

Vše pod jednou střechou

V probíhající sezóně vyrážíme vlastními vozy k montážím fotovoltaických elektráren skoro každý den. Máme dost kapacit i na velké technologicky náročné projekty pro firmy a instituce.

Nabízíme službu PROJEKCE.

Montáž fotovoltaických elektráren je komplexní proces, který vyžaduje široké znalosti a dovednosti v oblasti techniky a elektrických instalací. Naši specialisté provedou studii proveditelnosti a návrh systému, zahrnující výběr vhodného umístění, typ a počet solárních panelů a další důležité propočty.

Po schválení plánu následuje instalace solárních panelů na střechu nebo pozemek. Tento proces zahrnuje montáž konstrukce, upevnění panelů a propojení s elektrickým systémem domu nebo podniku.

Montáží naše spolupráce začíná

Naše práce nekončí jen u montáže. Po dokončení instalace se systém testuje a upravuje pro dosažení optimálního výkonu. Kromě toho se solární systém připojuje k místní elektrické síti, umožňující využití sluneční energie k pokrytí spotřeby elektřiny. Pomůžeme i poradenstvím v prodeji přebytků energie.

Vaši předpokládanou úsporu energie si můžete spočítat i v naší kalkulačce.

Montujeme po celé ČR

Díky našemu vlastnímu týmu, působícímu po celé České republice, můžeme zajistit kvalitní montáž a servis solárních systémů všude tam, kde je potřeba. Jsme hrdí, že pomáháme našim zákazníkům využívat sluneční energii efektivně a ekologicky.

Instalovali jsme již tisíce solárních panelů, prohlédněte si naše vybranné reference.

Relatetd Post

Your email address will not be published. Required fields are marked *