Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 110 800

Rychlá
montáž

Bytové domy

Solární panely se staly výrazným trendem i ve světě bytových domů a nabývají na popularitě z několika důležitých důvodů. Tato technologie nejenže snižuje náklady na energii, ale také přináší mnoho dalších výhod.

Energetická nezávislost a úspory na elektřině

Jednou z hlavních výhod fotovoltaiky pro bytové domy je schopnost vyrábět vlastní elektřinu. To znamená, že můžete snížit svoje závislosti na elektrickém distributorovi a přestat se starat o neustupující zvyšování cen elektřiny. Fungování solárního systému je založeno na energii ze slunce, která je zdarma a nevyčerpatelná. Díky tomu mohou majitelé bytových domů počítat s dlouhodobými úsporami.
DJI_0134 1 scaled
DJI_0005 1 scaled

Ekologická udržitelnost a snížení emisí

Fotovoltaika je zeleným způsobem výroby elektřiny. Tím, že se rozhodnete investovat do solárního systému, přispíváte k ochraně životního prostředí. Snížením spotřeby elektřiny z tradičních zdrojů snižujete emise skleníkových plynů, což má pozitivní dopad na kvalitu ovzduší a snižuje vaši uhlíkovou stopu.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Solární panely zvyšují hodnotu vaší nemovitosti. Potenciální kupci bytových jednotek jsou stále více přitahováni k nemovitostem vybaveným FVE, protože to znamená nižší náklady na elektřinu.

Dostupnost dotací a financování

Jsou k dispozici různé dotace a finanční pobídky pro instalaci fotovoltaických systémů. Tyto podpory mohou výrazně snížit počáteční investici a urychlit návratnost investice. Vyřídíme tyto dotace za vás a uvedeme možnosti financování i do nabídky.

S námi můžete získat dotaci ve výši až 231 000 Kč

Panely mají minimální nároky na údržbu a mají dlouhou životnost. Naše firma zajišťuje kromě montáže i servis a monitoring energií.

Fotovoltaika se stala nepostradatelným prvkem moderního bydlení a je velkým trendem v bytových domech. Díky ní mohou majitelé dosáhnout energetické nezávislosti, ušetřit na nákladech na elektřinu a přispět k ochraně životního prostředí. Málokdo ví, že na FVE nemusí být připojeny všechny byty, ale jen některé. Důležité informace od výběru FVE, po instalaci a získání dotace vám rádi sdělíme na konzultaci zdarma.