Nabídka
do 2 dnů
Konzultace

702 110 800

Rychlá
montáž

Fotovoltaika na míru

  • Home
  • Fotovoltaika na míru

Nejvyšší čas pořídit si fotovoltaiku

Využijte naplno jarní a letní sezónu! Montujeme bezpečně a spolehlivě.

V naší nabídce získáte přesnou kalkulaci i s možnostmi dotace. Montujeme a servisujeme všechny moderní FVE technologie na českém trhu, a to v každém ročním období.

184244368_l_normal_none 1 scaled

Celkový pohled na nemovitost z hlediska energií

Naši profesionálové vám komplexně poradí, jaké zařízení je pro úsporu energie nejekonomičtější možností. Při kalkulaci zohledňujeme mnoho faktorů – polohu střechy, spotřebu nemovitosti i budoucího rozvoje, napojení na technologie v nemovitosti a další. Samozřejmostí jsou dlouhé záruky a servisní tým na telefonu. Jsme česká firma s působností po celé ČR.

Vyřídíme dotace, spočítáme návratnost investice a poradíme s přebytky

Provádíme komplexní analýzu návratnosti investice, abychom vám poskytli jasné a konkrétní informace o tom, jak rychle můžete očekávat návrat nákladů na pořízení fotovoltaického systému. Tím vám umožníme plánovat své finanční investice s jistotou. Buďte v klidu, že všechna vyprodukována energie je využita efektivně a přináší vám maximální užitek.

Jsme česká montážní firma s velkým technologickým zázemím

Řešíme v průměru 100 zakázek za rok a postupně rozšiřujeme naše vlastní montážní kapacity. V portfoliu máme i solární park o výkonu 3 500 kWp. Poskytujeme i spolehlivý servis pro FVE ve firmách, městech i rodinných domech. Vyvíjíme vlastní českou aplikaci na monitoring energií, kterou můžete napojit na další technologie (např. tepelné čerpadlo).

Dobře vybraná FVE vám bude sloužit dlouhá léta. Obraťte se na naše odborníky, rádi vám poradí nejvhodnější řešení.
S námi získáte nejvyšší možnou dotaci.